Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Więcej

Dla Firm
ATU Logistic realizuje przewozy ładunków pełnogabarytowych na obszarze całego kraju rozbudowując swoją ofertę w oparciu o specjalne wymagania klientów wobec dostaw do różnych grup odbiorców.

Firma świadczy usługi w zakresie przewozu wyrobów spożywczych, ale także ma szerokie doświadczenie we współpracy z firmami z branży budowlanej, AGD, elektronicznej oraz zna specyfikę przewozów materiałów, takich jak stal, papier, warzywa, owoce, opakowania i wiele innych.

Każdy przewóz jest objęty ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika (OCP) wartości 200.000 Euro oraz ubezpieczeniem od zaboru mienia, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa współpracy. W sytuacjach szczególnych forma i rodzaj ubezpieczenia jest przygotowywana specjalnie pod potrzeby i wymagania Klienta.

Bogate doświadczenie zespołu we współpracy z klientami o różnych schematach dystrybucji powoduje, iż ATU Logistic szczyci się znajomością specyfiki sieci handlowych, odbiorców hurtowych, obsługi magazynów buforowych i połączeń między oddziałami / magazynami Klienta w modelu dostaw bezpośrednich. ATU Logistic rozwija się także w kierunku zapewnienia usług magazynowych i handlingowych w rejonie Krakowa.

ATU Logistic posiada rozbudowaną sieć partnerów biznesowych w całej Polsce, współpracuje z kilkudziesięcioma firmami krajowymi oraz koncernami międzynarodowymi. Pozwoliło to na zbudowanie komplementarnej sieci logistycznej i obsługiwanie niemal wszystkich kluczowych lokalizacji.